jestpic.com

Discover Best Images of World

#food #travel #sports #news #may #thursday

В продовження минулого допису пропоную поговорити про спорт, де такса може себе проявити. <br />Так, вони були створені для полювання в норах, а це хобі мало кому підходить в сучасному житті) Я виросла в сімʼї мисливців, але стояти і чекати на поверхні, поки десь там під землею твоя собака бореться з супротивником за життя, - ні, дякую. <br />Тож ось вам ідеї мирного використання таксячої енергії та розуму: <br />- трюки - безкінечний простір для ідей! Можна навчити собаку відкривати/зачиняти двері, приносити потрібний предмет, кружляти, рухатись боком, тримати предмети на голові чи на носі - обмеження лише Вашою уявою! <br />- Танці з собаками - не лише виконання трюків, а ще і попадання в такт музиці та синхронність виконання в парі людина-собака. Це дуже гарно, цікаво, та захопливо у вивченні!<br />- Дог-пуллер - спорт з апортування пуллера, має свої правила та змагання. І не складно, і цікаво. Також є відгалуження дог-пуллера «фрістайл», це коли собака виконує різні трюки з пуллером. <br />- Кровʼяний слід - мисливська дисціпліна без контакту з звірами. Собака має пройти дистанцію по сліду з крові та знайти «поранену» бутафорію. З одного боку - мисливські навички, з іншого - безпечні для усіх, та ще й собаки в захваті від можливості використати свої природні таланти. <br />- Dog-jumping - стрибки через барʼєр в довжину. Якщо ціль - не поставити рекорд, а весело та з користю провести час - це теж класний спорт для такс. <br />- Аджиліті - проходження траси з різними барʼєрами. Окрім іншого аджиліті ще й крутий спорт для господарів, бо собака біжить не сама☺️<br />- Ноузворк - спорт, де собака шукає запахові «закладки». Ще одне мирне заняття, що дає собаці навантаження для мозку і покращує взаємини з господарем. <br />- Робота по сліду, пошук людей - не тільки цікаво, а ще й дуже відповідально в наші непрості часи. <br />- Класичні кінологічні заняття курсу «собака в місті» або «загальний курс дресирування» - і цікаво, і корисно. Маленьке «але» - треба уважно обирати тренера. <br />- Обідієнс - міжнародний норматив з послуху, має три рівні кваліфікації. Обідієнс-1 - найпростіший, здавати його можуть собаки з 10міс віку. Але це крута база для комфортного життя з собакою. <br />Який би спорт обрали собі і чому?

В продовження минулого допису пропоную поговорити про спорт, де такса може себе проявити.
Так, вони були створені для полювання в норах, а це хобі мало кому підходить в сучасному житті) Я виросла в сімʼї мисливців, але стояти і чекати на поверхні, поки десь там під землею твоя собака бореться з супротивником за життя, - ні, дякую.
Тож ось вам ідеї мирного використання таксячої енергії та розуму:
- трюки - безкінечний простір для ідей! Можна навчити собаку відкривати/зачиняти двері, приносити потрібний предмет, кружляти, рухатись боком, тримати предмети на голові чи на носі - обмеження лише Вашою уявою!
- Танці з собаками - не лише виконання трюків, а ще і попадання в такт музиці та синхронність виконання в парі людина-собака. Це дуже гарно, цікаво, та захопливо у вивченні!
- Дог-пуллер - спорт з апортування пуллера, має свої правила та змагання. І не складно, і цікаво. Також є відгалуження дог-пуллера «фрістайл», це коли собака виконує різні трюки з пуллером.
- Кровʼяний слід - мисливська дисціпліна без контакту з звірами. Собака має пройти дистанцію по сліду з крові та знайти «поранену» бутафорію. З одного боку - мисливські навички, з іншого - безпечні для усіх, та ще й собаки в захваті від можливості використати свої природні таланти.
- Dog-jumping - стрибки через барʼєр в довжину. Якщо ціль - не поставити рекорд, а весело та з користю провести час - це теж класний спорт для такс.
- Аджиліті - проходження траси з різними барʼєрами. Окрім іншого аджиліті ще й крутий спорт для господарів, бо собака біжить не сама☺️
- Ноузворк - спорт, де собака шукає запахові «закладки». Ще одне мирне заняття, що дає собаці навантаження для мозку і покращує взаємини з господарем.
- Робота по сліду, пошук людей - не тільки цікаво, а ще й дуже відповідально в наші непрості часи.
- Класичні кінологічні заняття курсу «собака в місті» або «загальний курс дресирування» - і цікаво, і корисно. Маленьке «але» - треба уважно обирати тренера.
- Обідієнс - міжнародний норматив з послуху, має три рівні кваліфікації. Обідієнс-1 - найпростіший, здавати його можуть собаки з 10міс віку. Але це крута база для комфортного життя з собакою.
Який би спорт обрали собі і чому?

3/21/2024, 1:30:33 PM