jestpic.com

Discover Best Images of World

#food #travel #sports #news #may #wednesday

🔥 Lyon reușește victoria acasă vs Monaco! <br /><br />🏟️ 3 puncte greu obținute de către Lyon acasă împotriva monegascilor, aceștia făcând un salt considerabil de două locuri în clasamentul din Ligue 1. <br /><br />⚽️ Nici un minut nu i-a luat lui Ben Yedder să deschidă scorul pentru Monaco, însă Lacazette și Benrahma reușeau să întoarcă la 2-1 pentru gazde până în pauza. Ben Yedder a marcat dubla în minutul 60, dar până la urmă Fofana a adus victoria lui Lyon după ce a înscris pentru scorul de 3-2 în minutul 84!<br /><br />*<br /><br />#uefaeuro #ligue1xespn #uclfinal #championsleaguefinal #stiriromania #worldcupfever #uefaeuropaleague #fifagoals #uefachampionleague #footballpassion #footballprediction #știri #footballvideo #uefachampions #footballhighlights #uefaawards #footballfield #ueldraw #worldcupqualifiers #uclfantasy #footballpodcast #uecldraw #footballaddict #pasiune #championsleaguedraw #footballlovers #footballlegends #ballondor #footballart #emotie

🔥 Lyon reușește victoria acasă vs Monaco!

🏟️ 3 puncte greu obținute de către Lyon acasă împotriva monegascilor, aceștia făcând un salt considerabil de două locuri în clasamentul din Ligue 1.

⚽️ Nici un minut nu i-a luat lui Ben Yedder să deschidă scorul pentru Monaco, însă Lacazette și Benrahma reușeau să întoarcă la 2-1 pentru gazde până în pauza. Ben Yedder a marcat dubla în minutul 60, dar până la urmă Fofana a adus victoria lui Lyon după ce a înscris pentru scorul de 3-2 în minutul 84!